Boring.....

8. března 2015 v 1:06 | Moonie
Ten pocit, když si zahrajete FNAF 2 demo. Přežila jsem Freddyho ;u;
( inu zas hatlamatla článek, prostě zase nějaká scénka z něčeho ),,Zpívala jsi úžasně!" usmála se Twilight na Alici. ,,Vážně? Oh..díky," usměje se hnědovláska ,,je to poprvé co jsem zpívala před publikem." Sonic se na ni překvapeně podívá ,,Vypadalo to jako by si zpívala každý den...jako Justin Bieber!" Twilight se na něho nechápavě podívá ,,Justin Bieber?"

---
( další random scénka ouo )

,,Já ti nevím," hnědovláska si nedůvěřivě prohlídne velmi známé roboty ,,je to vůbec bezpečné, aby tu pobíhali vraždící mechanická zvířata?". ,,Ale...pfff," mávne nad tím modrý ježek rukou ,,nic neudělaj." Alice se otočí na Twilight s výrazem, co jako ona na to. ,,Myslím, že má Sonic pravdu. Nemusíš se ničeho bát, když se chovají pěkně k dětem tak se budou tak chovat i k ostatním." řekne fialová alicornka s úsměvem. ,,Navíc jsi mrtvá, takže ublížit ti nemohou. Nemusíš se ničeho bát." uklidní Sonic Alici. ,,Tak děkuju..." zabručí hnědovláska.

---
( a další ;D )

Hnědovláska se rozhlídne kolem sebe. Barevné domky, sem tam nějaký menší obchůdek nebo stánek a hodně lidí. Prostě takové normální město, které viděla snad každý den. Ale tady nebyli normální lidi. Byly to samé slavné postavy ze slavných seriálů či her. Alice se znovu podívala na svoje nové tělo. Je duch. Zabil ji nějaký obyvatel z téhle země. Jak? Jak se to vlastně stalo?
,,Jsi v pořádku?" zeptá se blonďák. ,,Uh? Umm..jasně! Jasně, že jsem v pořádku! Proč bych neměla být?" zeptá se s úsměvem hnědovlassá dívka. ,,No nevypádáš na to..." odpoví Naruto.

---
( tato část má sprosté výrazy aneb když se Alice / s prominutím / nasere )

,,Pravidla...zkurvená pravidla..." zamumlá Alice. Twi se na ni překvapeně otočí. Tohle by od ní nikdy nečekala. ,,A-alice...já tě chápu, ale-" nedořekne všechno Elisabeth. ,,NE! Nikdo mě z vás nechápe a už vůbec ne VY! Kdyby jste mě chápali tak byste se neřídili podle nějakých zkurvených pravidel!" skočí ji do řeči naštvaná hnědovláska. ,,TO BY STAČILO ALICE," trochu zařve Elis a nadechne se ,,myslím, že tě ostatní moc dobře chápou, protože si zažili podobné nebo horší věci." ,,PODOBNÉ nebo HORŠÍ věci?! Copak jste snad královno této zkurvené země zažila něco podobného?! Copak vás zabil nějaký píčus, kterému jste kurva důvěřovala?! Potom jste se dostala někde do jiného světa a uvědomila jste si, že," Alice se pořádně nadechne a utře si nos rukou ,,...že už nikdy neobejmete svoji mámu? Že už nikdy nebudete vymýšlet šílené nápady se svým tátou? Že už nikdy nenaučíte svého milovaného mazlíčka nové věci? Že už nikdy se všichni nesejdete u jednoho stolu či neprojdete společně jako jedna šťastná rodina? Už nikdy..NIKDY?!" Elisabeth chtěla něco říct, ale mlčela a jenom se dívala na Alici. Nikdo nevydal ani hlásku ani Sonic...ani Twilight. Bylo takové hrobové ticho, že by byl i špendlík, který dopadl na zem slyšet. ,,Do prdele..." zamumlá už tiše hnědovláska a trochu naštvaná odchází s místnosti. ,,Alice! Počkej!" vykřikla Twi a už se chtěla za Alicí rozběhnout, ale zastavil ji Sonic. ,,Myslím, že by bylo dobré ji teď nechat o samotě.." dodal. ,,Sonic má pravdu," promluvila Elis ,,nechte ji rači o samotě." ,,Ale..ale.." sklopí uši fialová alicornka. ,,Twilight, prosím..." Elis se na ni podívá. Twily kývne hlavou. Možná, že teď Alice potřebuje být sama, honilo se jí hlavou.

Mehumehubleble ( poznámky autora) :
Takže Moonie se překonala a napsala další článek.
Popravdě nevím jestli se tento příběh bude psát nebo není voboc promyšlený jen pár nápadů, které si můžete přečíst tady...v tomhle článku.
Inu děj být takový, že Alice se seznámí s jedním vysokým stvořením jménem Slenderman ( aka "píčus" v poslední scénce). Trochu se s ním spřátelí a získá její důvěru toho, ale tento úchyl využil a zabil ji ( měl hlad ^^ navíc co čekat od creepypasty postavy? ). No dostala se do jiného světa kde získá možnost být znovu oživena ( prostě se vrátí do svého světa živá ). Akorát bude muset splnit několik věcí páč každý svět má svá pravidla.
Elisabeth je královna tam toho světa. Je to černovlasá žena ( a má velké prsa >,> ) a je i celkem milá.
Inu omlouvám se za tu poslední část, ale chtěla jsem do toho dát emoce, prostě jak by se ta postava doopravdy zachovala v tom momentě ( no spíš jsem se ptala sebe sama jak by jsem se zachovala ). Doufám, že si o mně nebudete myslet, že jsem nějaký neslušný a sprostý puberťák.
Já být kawai holčička ;u; možná...

Inu Alice má mazlíčka..Kudlanku nábožnou c: samičku jménem Jamie ^^
a to s tím Justinem Biebrem ( skloňování lvl Moonie ;u; ) ...to mě jen tak napadlo, vážně xd
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Siri Siri | Web | 11. března 2015 v 22:09 | Reagovat

ak teba tak baví písať random scénky namiesto kompletného príbehu? :'D

2 Starlightee Starlightee | Web | 18. března 2015 v 15:57 | Reagovat

Dobrý nápad s těmito scénkami! Nejlepší je podle mě asi ta první, u ní jsem se opravdu nasmála C:

3 Ice wing Ice wing | 18. března 2015 v 18:35 | Reagovat

Yaaay :3 Sonic a Naruto :3
Páčil sa mi štýl akým si to písala dávam ti fajnový Lajk :D

4 crazymoon crazymoon | 23. března 2015 v 18:07 | Reagovat

[1]:
How do you know my secret?

[2]: yaaay C:

[3]: Sonic x Naruto
New SHIP lol
Díky ;u;

5 Mico neprihlas. Mico neprihlas. | 24. března 2015 v 19:50 | Reagovat

To je...fakt zvláštny mix postáv :D
Také záživné čítať scèny ktoré na seba vôbec nenadväzujú XD Skúšala si písať niekedy scenár?

6 Moonie Moonie | 28. března 2015 v 20:07 | Reagovat

[5]:
Wait what
Nějako špatně jsem pochopil tento komentář o.o ( merh )

BTW scénář jsem nikdy v životě psát nezkoušela xd

7 brexicz brexicz | 29. března 2015 v 21:25 | Reagovat

džastyn bobr

8 Niky Niky | 3. dubna 2015 v 14:36 | Reagovat

Bože... ty jsi vážně talent xD. Vážně dobře napsané :D.

9 BluBlu BluBlu | E-mail | Web | 13. července 2015 v 21:58 | Reagovat

tam je zmínka o justinkovi bibínkovi(a jeho malém pipínkovi ehm(ten zelený čaj je moc dobrý)
slednerman the píčus. To je první co mě napadlo.
A trocha sprostých slov by nikoho nezabilo... myslím.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama