Jdem psát článek Ouo

26. října 2014 v 12:18 | Moonie |  Příběhy c:
Takže na přání všech ostatních, kteří chtěli konečně článek,
píšu článek :D

*odkašlání* Jednoho dne bych chtěla někdy napsat už na tomto blogu nějaký ten příběh či novelu, tak jsem si chtěl napsat někde všechny onen příběhy, které se budou psát (snad).
Jen tak pro zajímavost objeví se tu i téma Naruto, lebo jsem si to anime strašně oblíbil, takže se nedivte, že to bude všude. A ještě jedna věc, protože moc neumím zachytit postavy, tak jim budu trochu upravovat charakter, ale jenom trošku.


1. Mecha Equestrie
Jestli si na ní pamatujete, byl na ní ohlas a tak jsem si řekla, že bych ji mohla napsat, navíc mě strašně fascinují robo věci.
(ukázka/úryvek)
Trochu zčervenám, zadívám se někde jinde. ,,A co je tamto?" zeptám se, když uvidím velkou...hvězdárnu?
,,To je jedna důležitá budova, která nám tu řídi den a noc a dáva pozor i na jiné věci, třeba, aby se to nepřehnalo s deštěm. Pojmenovali jsme to BI-BI." s úsměvem mi odpoví. BI-BI? Jak fascinující jméno. Zahledím se na BI-BI. Byla ozdobena nějakými malými znaky a dvěmi velkými ve tvaru Slunce a Měsíce.

2. Butterfly princess
Jeden menší nápad, Tia a Luna jsou posledními motýlmi princeznamy, které jako jediné dávají Equestrii Slunce a Měsíc. Když onemocní, zmíní se jedna z nich, že je ještě jedna a jediná, která by je dokázala vyléčit. Naneštěstí je hodně daleko a tak se pět hrdinek (hádejte, které) vydají na cestu za další motýlí princeznou a vůbec dorazí tam? Nebo co kdyby jim nechtěla pomoc?
(úryvek/ukázka)
Všichni poníci se otáčeli na ty druhé a čekali, kdo se vydá najít další princeznu. Luna se smutně podívala na svoji milovanou sestřičku, tak slabá a křehká. ,,My půjdem!" vykřikl někdo z davu. Všichni zbystřili a padl jim zrak na 5 klisen.

3. Není název/název nebyl ještě vymyšlen
Zas to bude příběh o Alici, která si velmi oblíbila postavu Sonica. Jak se patří, ve škole není moc oblíbená a oba rodiče jsou rozhádaní. Jednoho dne se Alice dostane do jedné budovy, která se věnuje jednomu velmi důležitém projektu. Při menší nehodě s jedním přístrojem se stává hostitelem Sonica (a bych to lépe vysvětlil, něco podobného jako Naruto, ten má v sobě Kyuubiho a tady prosím Alice Sonica). Je to celkem prima, ale co se bude dít až na řadu přijde ochraňování jejího města?
(úryvek/ukázka)
,,Sestro?" zatahá malá bloňďatá holčička za její rukáv a podle toho, jak se zeptala to zní důležitě.
Hnědovláska se otočí a trochu se usměje. Nikdy, nepochopí proč ji tak ostatí nenávidí, přece je tak roztomilá a hodná. Jako by ani nepatřila do tohohle světa. ,,Sestro!" zataháji ji znovu a trochu se zamračí, nerada čeká až se její starší sestra probudí z jejího světa snů.

4. Není název, again
Zas a raz bude v hlavních postavách Alice. Tentokrát je to velmi chytré dítě (šprt) a od učitelů miláček a vzorem pro ostatních. Samozřejmě ji nenávidí, protože to ona kazí tu zábavu, ona vše říká, když dělají něco co je proti školnímu řádu. Inu jednou na školním výletě, když budou přecházet jeden most se rozhodne jedna velmi populární parta holek, že si udělaj z legraci z Alice. Bohužel se to "trošku" zvrtne a nakonec se stane to, že Alice padá z mostu. Ale neocitá se mezi anděli, objeví se v jiném světě, kde se zatoulali postavy, které záhadně zmizeli ze seriálu nebo her a nebo lidi, kteří byli hodně dlouho hledáni. Chce se dostat pryč, bohužel to nezvládne sama. Tak posbírá několik obyvatelů a vydávají se na svoji cestu.
(urývek/ukázka)
,,Takže se vydávám na cestu..." řekne modrý ježek a podívá se na svého černo-červeného přítele. Sklopí uši, jeho pohled je tak...chladný, bez emocí. Otřese se. ,,Tak, já půjdu." usměje se modrásek, už chtěl odejít, když ho někdo chytil za ruku. Otočil se s udiveným výrazem na Shadowa. ,,Dávej na sebe pozor." řekne tiše. Sonic se jen usměje nad jeho starostí a kývne hlavou, znamení toho, že si bude dávat pozor.


5. Mane 7
Jednou, kdysi dávno v jednom vesmírnu, mě napadlo jedna věc. Jistě jste na starší verzi tohohle blogu vzpomněli na jednu skupinu (Alice, duch Twily, Pinkamena, Darky, Mary a později Tails doll i Sonic exe). Inu rozhodli jsme se o tom napsat několik příběhů, jak ta skupina vznikla a další kraviny.
Alice je sirotek, který se bohužel musí živit kradením. Nemá to ráda a chtěla by svůj život změnit a taková příležitost nastane. Najde portál do Equestrie, jenomže není tak mírumilovný, pobíhají tu různí šílení poníci, kteří mají sklony ke vraždění a nejen to jsou tu i démoni, kteří mohou kohokoliv ovládnout a mít nad ním kontrolu. Když se dostane do jednoho zámku, kde potká konečně normální poníky, zjistí věc, která ji šokuje, bude muset ochránit Equestrii před démony z jiného světa a bojovat proti šíleným obyvatelům.
(ukázka/úryvek)
,,Jinak, co se nového odehrálo v Equestrii?" zeptá se znuděně modrásek, který právě seděl na svém trůnu. Tails doll nachvilinku ztuhl, po chvilce se tiše nadechl a podíval se mu do čí ,,Celkem špatná zpráva, Celestia našla nějaké děvče, které bude bojovat proti našim společníkům a jejich nakaženým obyvatelům. Prý pochází z planety Země." ,,Tak to zas není až tak špatná zpráva," usměje se, ,,o zábavu víc!". Liška si povzdechla, nevěděl jak mu má vysvětlit, že to děvče nebude jen nějaké ufňukané děcko. Musela být něčím zvláštním, aby ji dala Celestia ochranu Equestrie.


6. TransforSonAdow
Aka takový šibnutý nápad, co by se stalo kdyby se Sonic a Shadow ocitli ve světě Transformice. No, není to snadné si zvykat na nové věci a k tomu oba dva šokuje jedna věc, pomalu zjišťují, že je ten druhý strašně přitažluje.
(ukázka/úryvek)
,,Já ti nevím..," podrbe se za ucho Sonic, ,,zároveň se chci dostat pryč, ale taky tu chci zůstat." Shadowa to nijak nepřekvapilo, cítil skoro to stejné, jen to moc neprojevoval. ,,A stejně," skoro vykřikne, ,,nevíme vůbec jak se dostat pryč!". Černá myška jen přikývne, bylo zbytečné o tomhle diskutovat, Tak proč začal o tomhle mluvit?

7. Neměli jsme tu vůbec být!
Jednou mi vnikl do hlavy nápad, co by se stalo, kdyby se naší milovaní poníci ocitli v našem světě.
John, kluk, který se nerad baví se svými spolužáky, tichý, který neprojevuje žádný zájem o nějaké spolužačky, které se umí jen předvádět. Učí se, ale nepatří moc k těm chytrolínům má prostě známky, které mu stačí (2 i 3). Jeho koníčkem je kreslení a čtení (Stephen King :D). Jestli má rád barevné poníky? No moc ne, ale když se s nimi seznámí, začne je mít rád a slíbí jim, že je bude ochraňovat než najdou zpět cestu do Equestrie. Ale koho by bavilo, skoro celý den trčet v nějakém domě? Třeba taková Rainbow Dash, jednou uteče a pozná na vlastní kůži jak je tento svět báječný. Třeba drogy, budou tohle mít někdy v Equestrii? Nejen, že bude Dash závislá na drogách, dá se do kupy s jedním gangem, který zabijí a háže domy do vzduchu. Její přátelé mají o ní starost a tak se společně s Johnem vydají hledat jejich kamarádku.
(ukázka/úryvek)
,,Musíme ji jít hledat, hrozí ji velké nebezpečí, nemůžeme tu jen tak sedět!" vykřikne Twi na své kamarádky. Všichni tiše mlčí, chcou ji jít hledat, ale musí tu zůstat a počkat na Johnyho, ten přece ví o tomhle světě nejvíc než ony. Rarity se nejvíc přiblíží k Twilight a podívá se ji do očí ,,Twili, drahoušku, vím, že máš starost o Dashie, ale musíme počkat. Přece jenom nemůžeme jen tak odejít, když nevíme kde vůbec je."

8. Neměli jsme tu vůbec být! 2
Bude to možná podobné jedničce, ale jinak to bude odlišné, snad O-o. Inu Sonic a jeho přátelé se omylem dostanou do jejich světa. Rozděleni od ostatních budou muset nějak přežít a znovu se shledat. Šlo by to snadně, ale je tu jeden problém a to lidé. Navíc, jak se dostanou zpátky?
(v prvním díle bude zaměřeno na drogy a různá další svinstva, inu v tomto díle bude hlavní téma okolo zoofilii a pedofilii, ach ano jsem hovado, hovado, které říká, že tento svět je hnusný, ale nic proti tomu nedělá, tak si svůj vztek vybije do příběhu)
(ukázka/úryvek)
Amy se nadechne, statečně se podívá na silnějšího muže vyššího vzrůstu. ,,Opakuji svoji otázku, co ode mě chcete?". Muž se jen na ni podívá a dál mlčí. To ježici ještě víc naštve.


9. Neměli jsme tu vůbec být! 3
Do třetice všeho dobrého, i když když je jednička dobrá tak většinou jsou další díly úplný propadák, hehe. Inu zde budou Naruto postavy. Tenhle díl se zaměří na bohaté lidi aka rozdělí se to na "hodné" a "zlé".
( ukázka/ úryvek)
,,Opravdu jsi v pořádku?" zeptá se ještě šedovlasý ninja. Hnědovláska se jenom trošku zasměje ,,Přece jste mě zachránil!". ,,To je pravda, musel jsem zasáhnout.." koukne na ležíci tělo. Dívka zamrká a též se podívá ,,Neprobouzí se, že ne?"

10. Friends
Čistě Naruto story. Ono víte, není moc KakaSaku povídek na úrovni ( jenom pár ) a tak jsem se rozhodla, že zkusím napsat. Schválně kam se potom můj příběh strčí :D. Inu příběh se odehrává v době, kdy byl ještě tým 7 pidi ( Sasuke neodešel z Konohy a 3 Hokage ještě neumřel ). Takže žádné hentai ( ještě to neumím popsat a stejně tady na blogu bych nic takového nenapsala, možná naznačila, jinak jenom pusinky a ošahování =w= ). Prostě co kdyby se Sakura zamilovala do jejího sensei nebo-li Kakashiho.
( ukázka/ úryvek )
,,Takže co potřebuješ, Sakuro?" zeptá se s úsměvem Iruka. Růžovláska znervózní, podívá se do své misky potom na své nohy. Iruka znejistí, zřejmě je to velmi důležité než předpokládal. ,,Iruko-sensei...jjá se zamilovala..." řekla najednou a uslyšela vydechnutí, otočila se na svého bývalého učitele. ,,Už jsem se lek, že je to něco horšího a kdo je ten šťastlivec? Naruto? Nebo jses znovu zamilovala do Sasukeho?". ,,Ne, není to ani Sasuke ani Naruto, je to..." znovu se zahleděla na své nohy ,,Kakashi-sensei...". A bylo to venku, pocítila úlevu, konečně to někomu mohla říct a nemusela se cítit tak špatně. ,,Kakashi?" zopakuje po ní slovo tak jako by ho zhypnotizovalo.

11. Poslední dívka
Zas a raz Naruto story, jenom se děj bude odehrávat ve 21. století takže elektronika everywhere! Inu ( jak oblíbené slovo ) začnou záhadně miznout všechny, ženy, dívky i malé holčičky. Jediná, která zatím chodí po téhle zemi je Sakura. I jí hrozí nebezpečí a tak ji začnou ochraňovat 3 lidi ( hádejte kdo ), kteří se trochu chovaj divně. Btw jestli si myslíte, že jsem nějaký Sakura fanynka, tak to opravdu ne. No, né, že bych ji neměla ráda, jen mi vadí její povaha a proto ji někdy ve svých příbězích změním.
( ukázka/úryvek)
,,Je to opravdu ona?" zeptá se černovlasý kluk. ,,Myslím, že je, odpovídá popisu." odpoví mu šedovlasý mladík? No vypadal starší než ti dva. ,,Vy s tím naděláte, dyť to je jediná holka!" přeruší je zas bloňďák. Já jsem rači ani nepípla, možná ze strachu nebo z té situace, která se před několika minuty odehrála.

12. Není název, potřetí
Zas a raz bude hl. postava Alice. Ta tu bude odehrávat roli dívky, která se v bezvědomí dostane hluboko do své mysli. Co tam je? No velmi zvláštní místo, které ji něco připomíná a taky jména některých obyvatelů, bohužel si na nic nemůže vzpomenout a tak se vydá na nějakou cestu s 2 duchy. Abych nezapomněl Alice tu bude mít 2 podoby jednu normální a jednu "špatnou" (černé vlasy, černé oblečení, bílé podkolínka, červené oči a kosa /vosa/ ).
( ukázka/úryvek)
Rozhlédne se a potom půjde po chodníku na druhou stranu. Proč ji ty všechny věci něco připomínají? A proč si sakra nemůže vzpomenout? Jako by někdo nechtěl, aby si vzpomněla. Ale proč? ,,Pozor!" vykřikne někdo ze tmy. Než se dívka vzpamatovala, ležela na zemi a vedle ní...kolo? ,,Jsi v pořádku?" ozval se dívčí hlas. Hnědovláska se postavila, chtěla někoho vidět né jenom slyšet hlasy. Podívala se na dívku, která skoro byla nahá, no spíš byla nahá jen dlouhé vlasy ji trochu skryli prsa. S červenáním odvrátila zrak na mladíka, který byl naštěstí oblečený a měl na uších zelená sluchátka.

To je snad všechno, pokuď bych si na něco vzpomněl tak to jsem dám.
Prozatím se s vámi loučím.
Btw slíbené obrázky snad budou v brzkém období, nebo-li na Vánoce D: pardon za moji lenost.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Siri Siri | Web | 26. října 2014 v 12:39 | Reagovat

Najviac ma upútali teda 1. 2. a posledné :D
A koukej viac písať články! :U

2 Moonie Moonie | 26. října 2014 v 14:08 | Reagovat

[1]:
jsem ráda, že Tě něco zaujalo (což se divím :D)
och s články to bude těžší D:
No time

3 Eliška Poníková Eliška Poníková | Web | 26. října 2014 v 16:37 | Reagovat

Tak dlouho jsem na tomhle blogu nebyla, a když se vrátím, zjistím, že se nic nezměnilo. Pořád rozmýšlíš, jaký příběh psát, a stejně potom nenapíšeš ani jeden D:
Ale zaujala mě ta poslední, rozhodně bych ji tu uvítala ;u;

4 Moonie Moonie | 26. října 2014 v 18:24 | Reagovat

[3]:
To niest pravda :c
já už něčo vymyšlím D:

5 Starli Starli | Web | 26. října 2014 v 19:53 | Reagovat

Mě se nejvíce zamlouvá 1, či 7., ale přečetla bych si cokoli ;) Ukázky téměř všech příběhů mne velice zaujaly ;)

6 Moonie Moonie | 27. října 2014 v 14:04 | Reagovat

[5]:
Oh co nevidět tu bude nějaký příběh c:
...kapitola toho příběhu

7 Niky Niky | 30. října 2014 v 16:23 | Reagovat

Všechno to vypadá dobře :D... a jako že fakt :D.
To s těmi drogami... nechci vidět sfetovanou Dashie... o.O... a kdyby se sfetovala Pinkie... pomoc :DD.
Prostě těším se na vše co připravuješ a doufám že si je co nejdříve přečtu :3.

8 bloody bloody | E-mail | Web | 1. listopadu 2014 v 14:13 | Reagovat

Já si řikala že mi Brock někoho připomíná.
já chci číst mecha ponies. Robo ponies jsou roztomilý a pěkný.
mane 7 co chrání svět před démony taky bude zajímavé ale mecha ponies

9 riv3r riv3r | 13. listopadu 2014 v 21:38 | Reagovat

Vyzerá to dosť zaujímavo a ja by som to veľmi rada čítala. To "Nemali sme tu vôbec byť" vyzerá trošku dosť úchylne ale tak :DD..

10 Thalia Thalia | 14. listopadu 2014 v 16:33 | Reagovat

Najviac ma upútalo to 2 a 7 ;) Som z blogu irainbowdash.blog.cz. Pamätáš si na mňa ? :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama